Kopallik Franz (1860 – 1931)
Motiv z Vídně, signováno vlevo dole F. Kopallik, kombinovaná technika/papír, 51 x 34,5 cm, lehce poškozeno, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Kopallik Franz (1860 – 1931)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |